Huvitegevus vabaajakeskuses Metsa t. 10

Pärnu Pensionäride Liidu huviringid ja -klubid

Muusikakollektiivid
  1. PPL naiskoor LAULURING, juhendaja T. Dreiman
  2. ESPÜ meeskoor, juhendaja H. Kullamaa
  3. PPL vokaalansambel KADRI, juhendaja K. Jalango
  4. PPL vokaalansambel MAARJAHEIN, juhendaja K. Jalango
  5. PPL LAULUKLUBI
  6. PPL Mõnusa Muusika Orkester, juhendaja K. Jalango
Tervisevõimlemine
  1. PPL Tervisevõimlejad, juhendaja M. Sooväli
  2. PPL võimejad HILISED ÄRKAJAD

Muud huviringid ja -klubid
  1. PPL käsitööring, juhendaja M. Paas
  2. Piimakombinaadi pensionärid
  3. Klementi pensionärid
  4. Linakombinaadi pensionärid
  5. PPL laua- ja osavusmängude klubi

Eakate Ühing Elulust huviringid ja -klubid

  1. Elulusti tervisevõimlejad, juhendaja A. Talmar
  2. Elulusti laulukoor, juhendaja T. Dreiman
  3. Elulusti käsitööring, juhendaja M. Raiend
  4. Seeniortantsuring RÄÄMAKAD, juhendaja S. Osipov
  5. Elulusti vanaisad

Pärnu Klubi Tervisesport huviringid

  1. Seenioride kantritantsuring, juhendaja K. Seger
  2. Vokaalansambel MEELESPEA, juhendaja T. Männik
  3. Tervisevõimlejad, juhendaja A. Anderson
  4. Tervisevõimlejad, juhendaja V. Anderson
  5. Tervisevõimlejad, juhendaja I. Rand

Muud seenioride ja erivajadustega inimeste huviringid ja -klubid

  1. Helle tervisevõimlejad, juhendaja H. Koikson
  2. Seenioride BRIDŽIKLUBI, eestvedaja S. Kesküla
  3. Vokaalansambel RUSSKAJA PESNJA, eestvedaja A. Timošenko
  4. Folkloorirühm MESILANE, juhendajad A. Siling ja I. Valgma
  5. Pärimustantsu klubi, eestvedaja A. Soovik
  6. Seltsing MELOMAANID, eestvedajad V. Parve ja A. Soovik
  7. Saarlaste seltsing, eestvedaja A. Udu
  8. Filatelistid, eestvedaja H. Sepp
  9. Ühing MEMENTO, eestvedaja K. Portnov
  10. Pärnumaa Kutsehaigete Ühing, eestvedaja M. Kaalep
  11. PICCOLO seeniorid
  12. Pärnumaa Lõõtspillihaigete Selts, eestvedaja M. Vürst
  13. Pärnumaa Tšernobõli Ühing, eestvedaja J. Krinal

Muud vabaajakeskuses tegutsevad huviringid ja -klubid

  1. Rahvatantsuansambel KAJAKAS (laste-, noorte- ja täiskasvanute rühmad - 7 rühma)
  2. 5-rütmi tants, eestvedaja N. Vadam
  3. Seltsing Puhas Hing, eestvedaja N. Vadam