Pakume tööd sotsiaaltöötaja-tugiisikule

Pärnu Sotsiaalkeskus võtab tööle sotsiaaltöötaja-tugiisiku.

Tegevusvaldkond - tugiisiku töö toimetulekuraskustes peredega.
Nõuded haridusele - sotsiaaltöö-alane kõrgharidus. Kasuks tuleb eelnev töökogemus sotsiaalvaldkonnas.

CV ja motivatsioonikiri saata - juhataja@sotsiaal.ee  
Kandideerimise tähtaeg - 10.märts 2018.a.

Ootame rõõmsameelset, optimistlikku, kohusetundlikku ja loova mõtlemisega sotsiaaltöötajat!

Omalt poolt pakume - toimivat ja toetavat meeskonda ning huvitavat tööd pidevas muutumises ja arengus olevas sotsiaalasutuses.

Küsi julgesti, kui tekkis huvi! Telefon on: 4420432 (Heli)
Loe lisaks

Igapäevaelu toetamise päeva- ja nädalahoiuteenus

Alates 1. jaanuarist 2018 rahastab Sotsiaalkindlustusamet uut erihoolekandeteenust – igapäevaelu toetamise teenus päeva- ja nädalahoiuteenusena.

Teenus on mõeldud kodus elavatele raske või sügava intellektipuudega täisealistele, kes vajavad pidevat kõrvalabi, hooldust ja järelevalvet. Selle eesmärk on pakkuda suurt hooldust ja kõrvalabi vajavatele raske või sügava intellektihäirega täisealistele inimestele toimetulekuks vajalikku teenust võimaldades neil jätkata elamist koduses keskkonnas. Samal ajal aitab teenus vähendada lähedaste igapäevast hoolduskoormust, toetada nende töötamist ja ühiskonnaelus osalemist.

Pärnu Sotsiaalkeskusele on antud teenuse osutamiseks 3 kohta. Ühe teenuskoha sees saab seda kohta kasutada kuni kolm inimest, kellest igaüks saab kuus kasutada teenuskohta maksimaalselt 21 (öö)päeva.

Täiendava info saamiseks palume pöörduda oma piirkonna juhtumikorraldaja poole – Linda Lillemaa e-post: linda.lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee või telefoni 447 7633 teel.
Loe lisaks